جراح بینی رامسر

بینی یکی از بارزترین اجزای چهره به شمار می رود که نه تنها مکانیزمی مهم و حیاتی دارد ، بلکه زیبایی صورت نیز تا حد زیادی تحت الشعاع آن قرار دارد. از این رو در صورتی که هر گونه نقص یا ایراد ظاهری در بینی ، می تواند سبب بر هم خوردن زیبایی شکل ظاهری این عضو از صورت شده و تناسبات چهره را نیز بر هم بزند. با انجام جراحی زیبایی بینی می توان تمامی عیوب و نواقص آن را برطرف نمود. لذا به جرأت می توان گفت که نارضایتی از فرم ظاهری بینی از شایع ترین مواردی است که افراد را مترصد عمل بینی می نماید. اگر ساکن شهر رامسر هستید و به دنبال بهترین جراح بینی رامسر هستید ما به شما توصیه می کنیم تا انتهای این مقاله از سایت دکتر نیلوفر نیابتی بهترین دکتر بینی رامسر همراه باشید.

 

جراح بینیجراح بینی

 

اهمیت انتخاب دکتر بینی خوب از نظر بهترین جراح بینی رامسر

در حال حاضر با افزایش شمار متقاضیان اعمال جراحی زیبایی ؛ از جمله جراحی زیبایی بینی ، شاهد آن هستیم که تعدد جراحان بینی نیز رو به افرایش است. تا جایی که متاسفانه برخی پزشکان که فاقد تبحر و تجربه کافی در این زمینه می باشند ، صرفا به دنبال تامین منافع مالی خود ؛ مبادرت به انجام جراحی دماغ می نمایند و بالطبع نتایج ناخوشایندی را برای مراجعین خود به ارمغان می آورند.

از این رو اکیدا توصیه می شود ؛ در صوت تمایل به انجام عمل بینی ، به یک دکتر بینی مجرب و متخصص در رامسر مراجعه فرمایید تا بدین ترتیب حصول نتایج بهینه و مطلوب برای شما محقق گردد. دلیل تأکید بر انتخاب صحیح دکتر دماغ ، از این حیث می باشد که توانمندی و تبحر جراح دماغ در نتیجه نهایی عمل زیبایی بینی بسیار اثر گذار می باشد. بنابراین به جرأت می توان اذعان داشت که انتخاب یک جراح پلاستیک بینی خوب ، تاثیر مستقیم بر کیفیت نتیجه عمل کردن بینی دارد. لازم به ذکر است در صورت عدم انتخاب صحیح دکتر بینی خوب ، نمی توان انتظار دستیابی به نتایج قابل قبول از رینوپلاستی را داشت.

دکتر نیلوفر نیابتی بهترین جراح بینی رامسر ، از بهترین جراحان بینی مازندران و همچنین استان تهران می باشند که شما عزیزان می توانید با فراغ خاطر از حصول نتایج رضایت بخش جهت انجام جراحی راینوپلاستی به مطب ایشان مراجعه فرمایید.

فیلم نمونه کار های عمل بینی استخوانی دکتر نیابتی در رامسر

 

بهترین جراح بینی رامسر به رفع چه مشکلاتی کمک می کند؟

افراد با نیت بهتر شدن ظاهر و رفع عیوب فانکشنالی بینی خود را به دست تیغ می سپارند بنابراین بدیهی است با رفع ایرادات ظاهر آن ها زیباتر و جذاب تر شود. با این حال دکتر خوب و باتجربه در پی رفع مشکلات زیر در مراجعین خود است:

 1. برطرف کردن پهنای زیاد بینی که منجر به تحت شعاع قرار گرفتن دیگر اعضای صورت می شود. در صورتی که بینی بیش از حد بزرگ باشد، اجزایی مانند گونه ها، لب ها و غیره به چشم نخواهند آمد و با رفع بزرگی آن، صورت او جذاب تر می گردد.
 2. قوز و ناهمواری در نمای نیمرخ، چهره فرد را نازیبا نشان می دهد. با تراش استخوان، فرم آن ظریف و صاف می شود.
 3. حتما در مواجه با افراد با این مورد برخورد داشته اید که سوراخ های بینی فرد یا بیش از حد بیرون زده اند یا تقارن مناسبی ندارند. جراح بینی خوب در رامسر با تکیه بر علم و زیبایی شناسی قادرند اندازه و ظاهر سوراخ های دماغ را قرینه نمایند.
 4. از دیگر دلایلی که منجر به تصمیم به جراحی بینی می شود، مشکلات تنفسی است. پزشک متبحر در حین عمل می کوشد که پولیپ بینی را تخلیه کرده و انحراف بینی را از میان ببرد.
 5. کج بودن دماغ نیز از دیگر اهدافی است که افراد را به سمت عمل زیبایی بینی می کشاند. این مشکل می تواند منشا ژنتیکی داشته باشد. با قرار گرفتن استخوان میانی بینی در مرکز این نقص برطرف می شود.
 6. بر روی بینی بعضی از افراد ناهمواری وجود نداشته و اندازه آن نیز طبیعی است اما نوک آن افتادگی داشته و به همین علت است متقاضی راینوپلاستی می شوند.
 7. اصلاح ارتفاع بیش از حد دماغ، برطرف کردن فاصله غیر طبیعی میان لب و بینی نیز از دیگر اهداف عمل زیبایی بینی است.

ویژگی های یک جراح رینوپلاستی خوب از نظر بهترین جراح بینی رامسر

لازم به ذکر است که انجام جراحی زیبایی دماغ در حوزه تخصص جراحان پلاستیک ، دکتر بینی و متخصص گوش و حلق و بینی و جراح فک و صورت می باشد. قاعدتا پزشکان و متخصصینی که در این زمینه آموزش ها و مهارت های آکادمیک را پشت سر گذاشته اند ، می توانند با اتکا بر آموزش های علمی و عملی طی شده و همچنین اشراف بر معیارها و فاکتورهای زیبایی شناسی ، بهترین نتایج از عمل دماغ  را برای مراجعین خود به ارمغان آورند.

البته باید خاطر نشان نمود که برای زیبایی بینی ، نمی توان یک معیار کلی ارائه داده و صرفا بر اساس آن اقدام به جراحی بینی نمود ؛ چرا که ویژگی های انحصاری چهره هر فرد با دیگری متفاوت می باشد. بنابراین یک جراح بینی خوب و کارآزموده در رامسر می بایست بر اساس ساختار صورت هر شخص و نیز مد نظر قرار دادن استاندارهای زیبایی و در عین حفظ تناسب چهره ، اقدام به عمل کردن دماغ افراد نماید. همچنین لازم به ذکر است که حفظ سلامت بیمار از مهم ترین مواردی است که یک دکتر زیبایی بینی خوب حتما باید در جراحی کردن دماغ مد نظر داشته و در اولویت کار خود قرار دهد.

روش های انتخاب دکتر رینوپلاستی خوب

 • اولین قدم در راستای انتخاب یک دکتر بینی خوب و ماهر  در رامسر ؛ تحقیق از آشنایان ، نزدیکان و دوستان می باشد که تجربه جراحی کردن بینی داشته و از نتیجه آن رضایت دارند.
 • قدم بعدی ، تحقیق در اینترنت و شبکه های مجازی نظیر اینستاگرام می باشد ؛ چرا که امروزه با پیشرفت چشمگیر تکنولوژی ، تقریبا تمام جراحان دارای وبسایت رسمی و صفحات مجازی اختصاصی می باشند.
 • از این رو شما می توانید با جستجوی کلمه کلیدی ” بهترين جراح زیبایی بینی ” که در انتهای آن نام شهر محل سکونت تان را نیز قید کرده اید مانند بهترین جراح بینی رامسر ، لیستی از بهترین جراحان بینی شهر خود را بیابید و برای دیدن نمونه کارهای عمل بینی و نیز بررسی رزومه کاری دکتر پلاستیک بینی مورد نظر ، به سایت و صفحه مجازی ایشان مراجعه فرمایید.
 • علاوه بر آن نیز می توانید استان محل زندگی خود را نیز در ادامه کلمه کلیدی بیاورید. به عنوان نمونه می توانید کلمه جراح بینی مازندران را جستجو نماید.
 • پس از آن می توانید برای دیدن نمونه کارهای جراحی بینی ، متخصص بینی مورد نظر خود از نزدیک ، به صورت حضوری به مطب ایشان سر بزنید و با افراد حاضر در مطب که توسط ایشان تحت عمل جراحی زیبایی بینی قرار گرفته اند گفتگو نمایید و از میزان رضایت آن ها از نتایج حاصل شده جویا شوید.

در نهایت برای قطعی کردن انتخاب خود ، می توانید در جلسه مشاوره با دکتر بینی رامسر مورد نظر شرکت کرده و خواسته ها و مقاصدتان از انجام عمل زیبایی دماغ را برای ایشان تشریح نمایید.

 

بهترین جراح بینی گوشتی در رامسر

درصد زیادی از افرادی که تصمیم به انجام عمل بینی می گیرند دارای بینی های گوشتی هستند و از پهن بودن آن شکایت می کنند. بینی های گوشتی مشخصاتی دارند که دکتر خوب عمل بینی در رامسر را در طول انجام پروسه با مشکلاتی روبرو می کند و نیاز است دقت و ظرافت بیشتری خرج شود تا نتیجه ای ایده آل از عمل بدست آید. پوست ضخیم، غضروف ضعیف ، پهن بودن و بزرگ بودن سوراخ های بینی هر کدام به تنهایی می تواند روند عمل را در صورت انتخاب جراح بی تجربه به گونه ای پیش ببرد که نتیجه ای نهایی ضعیف شده و رضایت فرد را جلب نکند. دکتر خوب بینی گوشتی تمام تلاش خود را در راستای رفع ایرادات قابل مشاهده دماغ گوشتی نموده و فرم آن را به خواسته های فرد  نزدیک می نماید. از سویی دیگر غضروف ضعیف نیاز به پیوند غضروف و گرافت های مصنوعی را بیشتر می نماید و نیاز است در هنگام انتخاب جراح این مساله را هم مد نظر قرار دهید. پیوند غضروف به این شرط از عوارض کمی برخوردار است که دکتر از محل مناسب آن را استخراج نماید و در محل مناسبی آن را تعبیه کند. بدین صورت علاوه بر این که جای زخم بر موضع مورد استخراج باقی نمی ماند، فرم بینی نیز کاملا اصلاح می شود. استخوان بزرگ بینی پهن نیز باید با وسواس زیادی تراشیده شود تا فرمی ایده آل از آن حاصل شود. مساله مهم دیگر این است که سلامت فرد در الویت است و بهترین جراح بینی گوشتی رامسر بر آن است که به دنبال جراحی بینی گوشتی، مشکلات تنفسی گریبان گیر بیمار نشود. در نهایت لازم به توضیح است که دکتر خوب عمل بینی گوشتی کاملا بر تمامی پیچیدگی های این پروسه اشراف داشته و می تواند در لحظه تصمیمی درست اتخاذ نماید.

بهترین جراح طبیعی کار رامسر

یکی از خواسته های که امروزه شاهده آن هستیم و پر تکرار می باشد ، این است که بینی به صورت کاملا طبیعی تغییر کند. تغییر فرم بینی و اعمال تغییرات به گونه ای که هیچ کس متوجه عمل شدن بینی نشود ، تنها توسط یک دکتر بینی طبیعی کار و حرفه ای امکان پذیر می باشد. چرا که نتایج طبیعی در عمل زیبایی بینی به ترکیب مناسبی از مهارت ، شناخت آناتومی و درک درست از زیباشناسی دارد. در واقع یک پزشک خوب و مجرب با انجام رینوپلاستی ساختاری طبیعی و زیبا را ایجاد می کند که بینی به طور طبیعی به نظر برسد ، فرد با بینی جدید خود احساس راحتی کند و بتواند تنفسی صحیح و کامل داشته باشد.

یکی بینی طبیعی باید متناسب با چهره شما باشد تا بتواند توجه بیننده را جلب کند و اجازه ندهد تا توجه بیننده با جنبه های مختلف و منفی بینی شما منحرف شود. بینی که طبیعی به نظر می رسد هیچ نوع خطوط غیر طبیعی مانند نوک تیز بودن بینی ، کج بودن بینی ، انحراف آن ، سر بالا بودن بیش از اندازه بینی و غیره را ندارد. برای رسیدن به این نتایج تنها راه ، شناخت بهترین دکتر بینی رامسر می باشد.

 

جراح بینی رامسر

 

بهترین جراح بینی فانتزی رامسر کیست؟

خانم ها و دختران جوان تمایل زیادی دارند تا چهره ای ظریف داشته باشند به همین علت اگر تصمیم به راینوپلاستی بگیرند، انواع مدل های عروسکی را بر مدل های دیگر مانند طبیعی ارجح می دانند. برای انتخاب دکتر خوب جهت انجام عمل بینی فانتزی باید علاوه بر نکات کلی انتخاب جراح خوب عمل بینی، تمرکز فرد بر روی پزشکانی باشد که بر این فرم بینی بیشتر تسلط دارند چرا که به دلیل کوچکی و ظرافت بالای دماغ بعد از جراحی، احتمال بروز مشکلات و عوارض کمی بیشتر از سایر مدل ها می باشد. به طور مثال یکی از مشکلات ، بروز مشکلات تنفسی یا آسیب به مجاری تنفسی است که در پی کوچک کردن و تغییرات بسیار بر بافت های داخلی بر آن وارد می شود. از دیگر عوارض از دست رفتن حس بویایی بر اثر تغییر بافت های بینی است. بنابراین اگر قصد عمل بینی فانتزی دارید طبیعتا باید به دنبال دکتری باشید که درصد کثیری از مراجعات ایشان رضایت زیادی از نتیجه عمل خود داشته و بدون مشکلات و عوارض دوره نقاهت خود را به طور طبیعی و نرمال طی کرده اند. الزامیست بدانید که جراح خوب بینی فانتزی در رامسر علاوه بر فرم دهی به بینی، به سلامت بیمار نیز توجه ای ویژه نشان می دهد و در واقع سلامت فرد پس از پروسه بر سایر مسائل برای ایشان در صدر الویت ها است. با تکیه بر متدهای روز در حوزه جراحی زیبایی بینی، استخوان دماغ به خوبی تراشیده شده و از پهنا و بزرگی آن کاسته می شود. سوراخ ها نیز تا حد ممکن کوچک می شوند و تبحر زیاد دکتر سبب می شود انحنای زیبایی به تیغه میانی آن داده شود تا در نمای نیمرخ شمایلی زیبا و منحصر بفرد به خود بگیرد. تمامی این تغییرات منجر به چالش های زیادی در پروسه می شود که نتیجه ای خارق العاده تنها به واسطه انتخاب جراح بینی خوب امکان پذیر است.

آشنایی کامل با آناتومی بینی

همانطور که می دانید بینی عضو بسیار مهمی از بدن می باشد که هم در عملکرد و هم از نظر ظاهری نیاز به دستکاری دقیق پوست ، استخوان و غضروف دارد. به این ترتیب ، یک عمل بینی طبیعی به جراحی نیاز دارد که با آناتومی بینی آشنا باشد ، درک کاملی از جزئیات آن داشته باشد و برای جلوه بصری خطوط بینی را به صورت واضح و شفاف بشناسد تا بتواند در آخر به بهترین نحو ممکن تغییرات مورد نظر را بر روی بینی اعمال کند.

نظرات بسته شده است.

تماس با دکتر