جراح بینی مازندران

اگر به دنبال یک جراح ماهر و زبر دست برای انجام جراحی زیبایی بینی هستید و در مازندران زندگی می کنید، مقاله جراح بینی مازندران کمک بسیار بزرگی به شما می کند. ما در این مقاله از سایت دکتر نیلوفر نیابتی به هدف انجام جراحی و میزان اهمیت انتخاب یک جراح مناسب از دید بهترین دکتر بینی مازندران می پردازیم.

 

جراح بینی مازندران جراح بینی مازندران

 

جراحی بینی از نظر جراح بینی مازندران

همانطور که می دانید بینی بارزترین عضو صورت بوده و در زیبایی چهره نقش مهمی ایفاء می کند. از این رو چنانچه نقص یا ایرادی متوجه آن باشد ، علاوه بر این که سبب بدفرم شدن بینی می شود ؛ در زیبایی صورت نیز اثر سوء گذاشته و منجر به کاهش اعتماد به نفس می گردد. امروزه با پیشرفت چشمگیری که تکنولوژی در همه علوم بخصوص علم پزشکی داشته ، امکان اصلاح ایرادت ظاهری بینی و دستیابی به یک بینی متناسب و خوش فرم از طریق عمل زیبایی بینی محقق شده است. بنابراین افرادی که بنا به هر دلیلی از شکل ظاهری بینی خود ناراضی هستند ، کاندید خوبی برای انجام این عمل به شمار می روند.

اهدافی که مراجعه کنندگان به بهترین جراح بینی مازندران باز گو می کنند !!

به طور کلی مقصود از رینوپلاستی ، ایجاد تغییر در فرم بینی می باشد و از آن جا که در زیبایی چهره و افزایش اعتماد به نفس موثر است ؛ شاهد آن هستیم که روزانه در سر تا سر جهان بر شمار متقاضیان آن افزوده می گردد. ناگفته نماند که تغییر فرم بینی می تواند در راستای هر یک از اهداف ذیل انجام پذیرد :

  • کاهش یا افزایش اندازه بینی
  • اصلاح و کوچک کردن حفره های بینی
  • رفع برآمدگی روی بینی ( در بینی های استخوانی )
  • ایجاد تغییر در نوک بینی ( در بینی های گوشتی و بینی هایی با نوک افتاده )
  • و غیره

اهمیت انتخاب دکتر بینی

لازم به ذکر است که جراحی زیبایی در زمره جراحی های پیچیده و دشوار قرار دارد و انجام موفقیت آمیز آن تنها در صورت انتخاب یک جراح بینی متبحر و کارآزموده تحقق خواهد یافت. بنابراین می توان اذعان نمود که انتخاب یک دکتر بینی که از مهارت و تجربه کافی در این زمینه برخوردار است ، می تواند تاثیر شگرفی بر روی میزان رضایت فرد از نتیجه جراحی بگذارد. باید توجه داشت که بهترین و مجرب ترین و و حاذق ترین جراح بینی مازندان ، قادر خواهد بود در عین رفع اشکالات ظاهری بینی و ایجاد تناسب هر چه بیشتر میان بینی و اجزای چهره ، سلامت عملکرد بینی را نیز حفظ نماید.

فیلم عمل بینی استخوانی در مازندران 

فیلمی که در ادامه قرار دارد یکی از ده ها نمونه کار های جراحی دماغ دکتر نیلوفر نیابتی بهترین جراح بینی مازندان می باشد. شما عزیزان می توانید برای مشاهده نمونه کار های ایشان ، ویدیو های قبل و بعد از جراحی به کانال آپارات ایشان مراجعه نمایید یا به گالری تصاویر و ویدیو ایشان سری بزنید.

برای انجام جراحی زیبایی بینی به چه پزشکی مراجعه کنیم ؟

انجام عمل دماغ می تواند توسط جراح گوش و حلق و بینی ، جراح فک و صورت یا جراح پلاستیک انجام پذیرد. کلیه پزشکان فوق الذکر در حوزه تخصص خود آموزش های علمی و عملی لازم را سپری نموده اند و با اشراف بر فاکتورهای زیبایی شناسی قادر به انجام بهینه این جراحی خواهند بود. دکتر نیلوفر نیابتی جراح بینی مازندران ، از بهترین جراحان و متخصصان گوش و حلق و بینی و جراحی پلاستیک بینی و صورت می باشند. ایشان با تکیه بر علم و دانش خود و توانایی بالایی که در بهره وری از نوین ترین تکینیک های عمل بینی دارند ، نتایج رضایت بخشی را از انجام عمل بینی برای مراجعین خود به ارمغان می آورند.

 

جراحی بینی - دکتر نیابتی

بهترین جراح بینی طبیعی در مازندران

بینی درست در مرکز صورت قرار گرفته و هر عیبی در آن می تواند زیبایی فرد را تحت شعاع قرار دهد. اگر تمایل دارید عیوب قابل مشاهده بینی شما به واسطه جراحی زیبایی از بین برود و خواستار کوچک شدن یا قوس دادن به تیغه آن نیستید، عمل بینی طبیعی بهترین گزینه برای شما است. اغلب آقایانی که تصمیم به عمل زیبایی بینی می گیرند، از مدل هایی مانند فانتزی استقبال نمی کنند و می توان گفت فرم طبیعی بیشترین متقاضیان را از میان آقایان به خود اختصاص داده است. در طی این پروسه ایراداتی نظیر بزرگی دماغ، قوز نازیبای بینی، تقارن نداشتن سوراخ های بینی به لحاظ اندازه و شکل و غیره از بین می روند و در نهایت یک بینی طبیعی اما بدون عیب را در آینه مشاهده خواهید کرد.

 

نکته مهم

رکن اصلی برای این اقدام انتخاب دکتری است که به آناتومی بینی اشراف کامل داشته باشد. جراح بینی با تجربه در مازندران که با اصول زیبایی شناسی آشنایی کاملی دارد می تواند بدون بر جای ماندن عوارض پس از عمل ، به فرم دهی به بینی شما بپردازد. برای انتخاب جراح بینی در مازندران بهتر است تمامی گام ها از قبیل مشاهده صفحات اجتماعی، مشاهده نمونه کارها در وب سایت را مو به مو دنبال کنید. اما تنها عاملی که می تواند منجر به قطعی شدن تصمیم شما شود ترتیب دادن قرار حضوری با دکتر است. ایشان می توانند با معاینه کامل بینی و صورتتان، شما را راهنمایی نمایند که فرم منتخب با اجزای چهره تان تطابق دارد یا خیر. در این جلسه است که می توانید با مراجعین ایشان از نزدیک برخوردار داشته باشید و میزان رضایت آنها را از نتیجه نهایی عمل بسنجید. به این نکته توجه کنید که جراح خوب بینی در مازندران برای بیمار خود وقت کافی گذاشته و راهنمایی لازم را برای آمادگی قبل از عمل و مراقبت های پس از آن ارائه می نماید.

نظرات بسته شده است.

تماس با دکتر