مراقبت های بعد از تزریق چربی

هر آنچه درباره مراقبت های بعد از تزریق چربی باید بدانید

مراقبت های بعد از تزریق چربی : به طور کلی زیبایی طلبی و میل به داشتن پوستی جوان و شاداب از تمایلات هر فردی می باشد. تزریق چربی صورت یکی از تکنیک های جوانسازی پوست است که به کمک آن می توان به این مهم دست یافت.

لازم به ذکر است که از طریق تزریق چربی به صورت ، علاوه به رفع چین و چروک های پوستی ؛ می توان برخی از نواحی چهره نظیر لب ، گونه و غیره را برجسته و حجیم ساخته و حالتی خوش فرم به آن بخشید.

متقاضیان زیبایی بعد از تزریق چربی ، جهت حصول نتایج موفقیت آمیز از این فرآیند جوانسازی ملزم به رعایت مراقبت های پس از تزریق می باشند.

شما عزیزان جهت آگاهی از مراقبت های بعد از تزریق چربی می توانید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

ورم و کبودی پس از تزریق چربی

به طور طبیعی پس از تزریق چربی ، بروز کبودی و تورم در موضع تزریق ، امری بدیهی بوده و نباید ایجاد نگرانی کند ؛ زیرا به تدریج و پس از چند روز فروکش خواهد کرد.

مصرف دارو بعد از تزریق چربی صورت

گاهی اوقات پزشک متخصص به منظور کنترل عوارض احتمالی تزریق ، داروهایی را برای زیباجویان تجویز می کند که مصرف صحیح و به موقع این داروها از موارد ضروری پس از فرآیند تزریق می باشد.

خودداری از ماساژ محل تزریق چربی

ایجاد هر گونه فشار بر روی محل تزریق ، تاثیر سوء بر نتیجه تزریق خواهد گذاشت ؛ لذا افراد بعد از تزریق چربی صورت ، تحت هیچ شرایطی نباید موضع تزریق را ماساژ داده یا این که دستکاری نمایند.

نحوه خوابیدن بعد از تزریق چربی

تا چند وقت پس از تزریق چربی ، هرگز نباید در هنگام استراحت و خواب ؛ صورت خود را روی بالش قرار دهید و تنها باید به صورت طاقباز و در حالتی که به کمک دو بالش سر خود را بالاتر از حد بدن تان قرار داده اید بخوابید.

سایر مراقبت های بعد از تزریق چربی صورت عبارتند از :

  • پرهیز از قرار گرفتن طولانی مدت در مقابل نور مستقیم خورشید به مدت حداقل 3 هفته
  • خودداری از مصرف نمک به منظور جلوگیری از تشدید تورم تا چند وقت بعد از تزریق چربی
  • اجتناب از انجام فعالیت های سنگین و ورزش های شدید تا چند روز بعد از تزریق چربی
  • پرهیز از مصرف سیگار ، مشروبات الکلی و داروهای ضد انعقاد خون از 2 هفته قبل از تزریق

شما عزیزان می توانید با رعایت موارد مذکور ، دوران نقاهت خود را به خوبی سپری نموده و به نتایج ایده آل تان از این فرآیند جوانسازی دست یابید.

پاسخ

شش − 4 =

Call Now Buttonتماس با دکتر